BLACKfishBYEM Teknesi

ÇANAKKALE - Kabatepe Limanı

SSI OPEN WATER DIVER

TEORIKLER:

SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınızda ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir.Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz herşeyi pekiştirmeye yöneliktir.

HAVUZ EĞITIMI:

Havuz ve açık deniz eğitiminiz için eğitmeniniz sizi scuba ekipmanınıza hazırlayacak ve böylece sanki ikinci cildinizmiş gibi konforlu olacaksınız.Açık Deniz Eğitim dalışlarınıza başlamadan önce,sualtı çevresine kendinizi uyumlandırmak için yeterince vaktiniz olacak.

AÇIK DENIZ SEANSLARI:

- En az 4 açık deniz dalışını tamamlayacak ve havuzda öğrendiklerinizi tecrübe etme şansı yakalayacaksınız. (Açık Deniz; Açık su, su gibi bir göl ya da okyanus kadar açık bir yapı olarak tanımlanabilir) . The fun doesn't need to stop there! With just a little more training, you can go even further - imagine diving in underwater shipwrecks, with sharks, or becoming an underwater photographer! Check out all of the exciting Specialty Programs you can get involved in. It's your chance to move to the next level in your diving adventures. SSI will be a reliable buddy accompanying you on your way.

YETERSIZ ZAMAN? SCUBA SERTIFIKASYONUNUZA TATILDE BAŞLAYIN VE EVE DÖNÜNCEYE KADAR BITIRIN!

Scuba Diver bütün bir Open Water Diver Programını tamamlamaya zaman bulamayanlar için mükemmel bir program. Bu programın içeriği Open Water Diver Programının yarıya yakınını içeriyor. Daha sonra programın ikinci yarısını da tamamlayıp sizin için uygun olan bir zamanda ve yerde sertifikalı bir dalıcı olabilirsiniz.

Programın sonunda, programı başarıyla tamamladığınızı gösteren SCUBA DIVER Sertifikanızı alırsınız. Bu sertifika dünya çapında rehberli dalışlara katılmanıza olanak verir. Eğer eğitiminize devam edip sertifikalı dalıcı olmak isterseniz yerel SSI Eğitim Tesisinizle SSI OPEN WATER DIVER derecenizi nasıl tamamlayacağınız konusunda iletişime geçmeniz yeterli.

MACERANIZA BU GÜN BAŞLAYIN