DAN EĞİTİMLERİ

LEVENT ATIL

DAN Eğitimleri

TSSF, CMAS, SSI, DAN, PADI eğitim merkezi

Dünyanın en tanınmış ve saygın dalış güvenliği organizasyonu olan Divers Alert Network (DAN), 40 yıldır araştırma, tıbbi hizmetler ve küresel müdahale programları, dalgıçları yaralanma önleme, güvenlik ve eğitim programları, hayat kurtaran tahliyeler gibi hayati hizmetlerle destekleyen kapsamlı bir ağ oluşturur. Her yıl dünya çapında yüz binlerce dalgıç, dalış güvenliği organizasyonu olarak DAN’ı baz alır. DAN hakkında detaylı Türkçe bilgi için tıklayabilirsiniz.

Lokasyonlar
X


Süre
Seçilen eğitime göre

Eğitimler
İstediğiniz Hangisiyse

Gelecekteki Eğitim Tarihleri
Planlanıyor

DAN AED
Bu kurs, AED yani Otomatik Harici Defibrilatör cihazının kullanılmasını öğretir. Nabızsız ventriküler taşikardi veya ventriküler fibrilasyonda kalbin çalışmasını yeniden başlatabilen bir elektrik şoku uygulamak için gerekli bir cihazdır. Kurs sizi acil durumlarda doğru tepki vermeye ve basit kurtarma tekniklerini mutlak güvenlik içinde uygulamaya hazırlayacaktır. Ani kalp durması mağduru yetişkin bir kişiyi, olaydan hemen sonra meydana gelen anoksik beyin hasarını önlemek içinresüste etmeyi öğretir. Bu kurs diğer kurslarla kombine paketlere dahil edilebilir.

DAN O2
DAN Dalış Acil Durumları için İlk Yardım kursu, dalgıçlara ve dalgıç olmayanlara (örneğin bir dalış teknesi Kaptanı) dalış yaralanmalarının belirti ve semptomlarını tanımayı ve dalış faaliyetleriyle ilgili kazalarda Oksijen ile ilk yardım sağlamayı öğretmek için tasarlanmıştır.

DAN HML
DAN Tehlikeli Deniz Yaşamı Yaralanmaları için İlk Yardım kursu, dalgıçlara (ve ilgili dalgıç olmayanlara) tehlikeli deniz yaşamı türlerini tanımlamaları, bu türlerin neden olabileceği olası yaralanmaları önlemeleri ve gerekli ilk yardımı sağlamaya hazır olmaları için yararlı araçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır.

DAN NEURO
DAN Dalgıçlar için Yerinde Nörolojik Değerlendirme kursu, potansiyel olarak yaralı bir dalgıç üzerinde temel nörolojik değerlendirme yapmayı öğrenmek isteyen DAN Oksijen Sağlayıcıları için ileri düzey bir programdır.

DAN BLS
DAN Temel Yaşam Desteği (BLS) kursu, sizi Ani Kalp Durması veya hayati tehlike arz eden yaralanmaların yetişkin bir kurbanına Temel Yaşam Desteği tekniklerini doğru bir şekilde uygulayarak yardımcı olmanız için eğitir. BLS-D olarak AED kursuyla kombine edilebilir.

DAN FA
DAN İlk Yardım kursu, mağdurun yaşamını doğrudan tehdit etmeyen yaralanmalar veya hastalıklar durumunda kullanılacak ilk yardım tekniklerini öğrenmek isteyen Temel Yaşam Desteği (BLS) sağlayıcıları olarak sertifikalandırılmış öğrenciler için tasarlanmıştır.

DAN MO2R

DAN Oxygen Rebreather (MO2R) kursu, son 12 ay içinde DAN Oxygen First Aid for Diving Acil Durum kursunu başarıyla tamamlamış olanlar için tasarlanmış ileri düzey bir eğitim programıdır.

DAN Medical Oxygen Rebreather sisteminin acil Oksijen sağlamak için etkili bir yöntem olduğu dalış acil durumlarını belirlemek ve tanımak için, DAN Oksijen Sağlayıcılarını eğitmek için özel olarak tasarlanmıştır.

DAN ADV O2
DAN İleri Oksijenli SCUBA Dalış Yaralanmalarında İlk Yardım, DAN O2 kursunu başarıyla tamamlamış olanlar için tasarlanmıştır. DAN Oksijen Sağlayıcılarına pozitif basınç valfi (MTV100 gibi) ve/veya torba valf maskesi (BVM) kullanmayı öğretmek için tasarlanmıştır.

DAN AQUATIC O2

DAN Sudaki Acil Durumlar için Oksijen İlk Yardım kursu, su ortamından kaynaklanan bir acil durum olduğunda Oksijeni ilk yardım olarak kullanmayı öğretir. Bu program boğulma gibi suda yaşanan acil durumları tanımak, ana nedenleri anlamak ve mağduru uygun şekilde yönetmek için temel araçlar sağlar. Bu kurs, suda acil durumlarda çalışan kurtarıcılar (Cankurtaranlar, İtfaiyeciler, Sahil Güvenlik vb.)

DAN PAEDIATRIC
DAN Pediatrik Temel Yaşam Desteği (PBLS) kursu, DAN Temel Yaşam Desteği (Yetişkin) kursunun bir entegrasyonunu temsil eder. Bu program, pediatrik kurbanların Kardiyak Arrest ve Yabancı Cisim Hava Yolu Tıkanıklığını yönetmek için gerekli becerileri öğretmek için tasarlanmıştır.

DAN IQC ve DAN ITW
DAN Instructor Qualification Course ve DAN Instructor Trainer Workshop ile DAN eğitmeni ve eğitmen eğiticisi olabilirsiniz. DAN eğitmeni olduğunuzda, daha iyi eğitimli ve becerilere sahip bir dalış topluluğu oluşturmaya yardımcı olursunuz. Nitelikli bir dalış personeli yetiştirebilir, işinizi büyütebilir ve müşterilerinize, güvenliğe adanmış olduğunuzu gösterebilirsiniz.