DAN IQC ve DAN ITW

Neden DAN Eğitmeni Olmalısınız?
DAN eğitmeni olduğunuzda, daha iyi eğitimli ve becerilere sahip bir dalış topluluğu oluşturmaya yardımcı olursunuz. Nitelikli bir dalış personeli geliştirebilir, işinizi büyütebilir ve müşterilerinize güvenliğe bağlı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

İlk yardım eğitimi vermek, sezon dışı işler oluşturmanıza ve gelir akışınızı çeşitlendirmenize yardımcı olabilir. Topluluğunuza genel olarak ulaşmak ve onlara ilk yardım öğretmek, topluluğunuzun üyelerini acil bir durumda harekete geçmeye hazırlar ve onları tüplü dalış dünyasıyla tanıştırmak için harika bir yoldur.

Ek ön koşulları yerine getirdikten sonra DAN Instructor Trainer olabilirsiniz. DAN Eğitmen Kalifikasyon Kursları düzenleyerek dalış kariyerinizi ilerletin ve diğer dalış profesyonellerinin kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olun.

Yerel Topluluğunuzu Güçlendirin!
Dalış endüstrisinin dışına ulaşın ve dalgıçlarınıza ve yerel topluluğa DAN İlk Yardım kursları sunarak ilk yardım ve ilk yardım eğitiminde bir uzman olarak tanının. DAN’ın Eğitmen ve Eğitmen Eğitmen programları aracılığıyla edinilen beceriler, spor ve eğlence liglerinin, okul gruplarının, keşif organizasyonlarının ve gönüllü derneklerinin üyelerinin eğitimi için idealdir. Genel ilk yardım ve CPR konusundaki uzmanlığınız, bu grupların faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek kazalara veya yaralanmalara hazırlanmalarına yardımcı olacaktır.

Dalış Endüstrisinde Lider Olun
Divers Alert Network (DAN) uzun zamandır dünyanın önde gelen dalış güvenliği derneği olarak tanınmaktadır. DAN Eğitmeni veya Eğitmen Eğitmeni olduğunuzda, kazaları önleyerek, riskleri azaltarak ve DAN programlarını öğrencilerinizle paylaşarak sporumuzu tüm dalgıçlar için daha güvenli hale getirmek için bize katılırsınız.

DAN Eğitmeni Olmak İçin:
-DAN üyesi ve DAN Pro olun.
-Eğitim ajansınızla aktif bir tüplü dalış lideri (örneğin eğitmen, yardımcı eğitmen, dalış rehberi veya dalış ustası) olun.
-Başlamak için size yakın bir DAN Eğitmen Eğitmeni bulun.
-Eğitmen Eğitmeniniz tarafından verilen IQC e-öğrenme modüllerini tamamlayın.
-DAN Çekirdek Modülünü tamamlayın.
-Öğretmek istediğiniz kurs(lar) için Eğitmen Modül(ler)ini tamamlayın.
-DAN Instructor Trainer’ınız ile sınıf içi Instructor Qualification Course (IQC) oturumlarını tamamlayın.
-Kursu tamamladıktan ve DAN Instructor Trainer’ınız tarafından onaylandıktan sonra öğretmeye başlayın.

DAN Eğitmen Olmak İçin:
-DAN’a ilk yardım dersleri vermiş olan aktif bir DAN Eğitmeni olun.
-Scuba eğitim ajansında Eğitmen Eğitmeni olun
-Diğer seçenekler de mevcuttur (detaylar için DAN ile iletişime geçin)
-Bölgenizde size online eğitmen eğitmen modülüne erişim sağlayabilecek bir DAN -Examiner bulun.
-ITW e-öğrenme modülünü tamamlayın.
-DAN Examiner’ınız ile sınıf içi DAN Instructor Trainer Workshop oturumunu tamamlayın.
-DAN Examiner’ınız tarafından onaylandıktan sonra öğretmeye başlayın.

%d blogcu bunu beğendi: